Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacici

Czytaj więcej...

HR to ja

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników są obszarami, w których duża ilość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do zatrudnionych pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to raptem dwa z wielu grzechów, które często się obserwuje w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą do najlepszych nie należą, to bardzo chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na kompleksowym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością bardzo w pracy pomaga mi wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować podczas realizacji swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z prywatnymi firmami i korporacjami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Wspieram podmioty, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to między innymi wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: